Oberża

Oberża Złoty Młyn w Kruszowie powstała na początku 2006 roku i jest miejscem wyróżniającym się przytulnym wystrojem oraz niepowtarzalną atmosferą.

Zlokalizowana jest w Kruszowie na 377 km trasy Łódź – Katowice (pomiędzy Tuszynem a Głuchowem - 20 km na południe od Łodzi). Od początku powstania Oberża stała się jednym z najbardziej charakterystycznych punktów na mapie okolicy.

Tworząc lokal postawiliśmy na innowacyjność.

Budując Oberżę Złoty Młyn chcieliśmy przerwać łańcuch nieustannie pojawiających się w centrum Polski, jakże sobie podobnych "karczm-chat góralskich".

Naszym celem było stworzenie miejsca nowego o prawdziwie wyjątkowym klimacie, do którego chętnie się powraca, które niechętnie się opuszcza.

Efekt ten uzyskaliśmy w umiejętny sposób łącząc styl staropolski ze współczesną elegancją.

Wychodzimy naprzeciw wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Lokal zawdzięcza swój niepowtarzalny charakter stylizacji utrzymanej w nurcie tradycji staropolskiej oberży. Oryginalne drewniane meble, rzeźbione stoły, krzesła i elementy zdobnicze tworzą niepowtarzalną, miłą atmosferę.

GRILL BAR

Płonący grill oraz miła i profesjonalna obsługa pozwala naszym Klientom na chwilę relaksu, odprężenia i nabrania sił przed dalszą podrożą. Nasza oberża słynie z doskonałych potraw wywodzących się z polskiej tradycji kulinarnej. Wyśmienita kuchnia będąca wizytówką naszego lokalu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. Wśród oferowanych dań nasi Klienci znajdą rozmaite potrawy mięsne oraz dania wegetariańskie.

BUFET SAMOOBSŁUGOWY

Znajduje się na piętrze i czynny jest w godzinach 12.00 - 20.00. Oferujemy szeroką gamę różnorodnych potraw. Wybierasz co chcesz i jesz ile chcesz!!! Każdy znajdzie dla siebie coś pysznego!!!

Zapraszamy i życzymy smacznego!!!
Kruszów, ul. Szkolna 2
95-080 Tuszyn
Email: kruszow@zlotymlyn.pl
Tel.: 42 232-10-99
Tel.: 601-569-892