Oberża "Złoty Młyn" - Grillbar & Bufet

Pragniemy Ciebie zapewnić, że projektując wnętrze znajdującego się na piętrze bufetu samoobsługowego na pierwszym miejscu stawialiśmy przede wszystkim dobre samopoczucie naszych gości.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zastawa, na której serwujemy potrawy oraz elementy ozdobne odznaczały się najwyższą jakością. Ciepła, jasna kolorystyka wnętrza, kontrastuje z ciemnymi, monumentalnymi stołami oraz mosiężnymi dekoracjami. Okna, podobnie jak na dole w Grill Barze, przyozdobione zostały ciekawymi, ręcznie malowanymi motywami.

Salę bufetu cechuje wytworny, ale nie przytłaczający nadmiernym przepychem charakter.

Umiejętnie dobrane oświetlenie wnętrza, spokojna atmosfera, wyjątkowo uprzejma obsługa oraz przyjemna muzyka dobiegająca z sali stanowią dopełnienie pozytywnych wrażeń.

STWORZYMY RAJ DLA TWEGO PODNIEBIENIA..

W Naszym bufecie odnajdziecie Państwo szeroką ofertę gorących i zimnych przystawek, bogatą gamę dań mięsnych, zup oraz napojów. Polecamy również specjalne propozycje Szefa Kuchni oraz danie dnia.

Nasz bufet z pewnością przypadnie Państwu do gustu, nie tylko ze względu na apetyczne, wyszukane dania ale przede wszystkim dlatego, iż specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy przystępne ceny.


WSPANIAŁE POTRAWY Z GRILLA


Zapraszamy do skosztowania doskonale przyrządzonych potraw z grilla i nie tylko.

Dania przygotowywane są na czterech grillach. Wszystkie potrawy posiadają wyjątkowy, niepowtarzalny smak, który z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wybredne podniebienia.

W ofercie Grill Baru odnajdą Państwo również zawsze świeże i wyjątkowo smaczne zestawy śniadaniowe oraz szeroką gamę zup i dodatków.

Dla spragnionych przewidziano szeroką ofertę zimnych i gorących napojów, a także duży wybór alkoholi.

Optymistycznego nastroju z pewnością nie zakłócą wysokie ceny, zadbaliśmy bowiem o to, by nasza oferta była wyjątkowa, ale niedroga.

DEKORACJA I WYSTRÓJ

Wnętrze Grill Baru to doskonałe połączenie wystroju staropolskiego z nutą współczesnej elegancji. Harmonijnie dobrana kolorystyka i materiały wykończeniowe, uzupełnione gustownie wyeksponowanymi elementami ozdobnymi oraz doskonale dopasowanym oświetleniem sprawiają, że w pomieszczeniu panuje wyjątkowo ciepły i przytulny klimat.

Przyjemność przebywania na naszym Grill Barze dodatkowo uatrakcyjnia specjalnie zaprojektowany wodospad, którego z pewnością nie odnajdziecie Państwo w konkurencyjnych lokalach.

Okna pomieszczenia ozdabiają ręcznie malowane, kolorowe witraże, nadające wnętrzu niespotykanego uroku.

Piękne mosiężne elementy dekoracyjne oraz liczne ornamenty kominków wykonane zostały na specjalne zamówienie Oberży Złoty Młyn.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Kruszów, ul. Szkolna 2
95-080 Tuszyn
Email: kruszow@zlotymlyn.pl
Tel.: 42 232-10-99
Tel.: 601-569-892